nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Chotomowska

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, Chotomowska
mieszkanie na sprzedaż

LFT-MS-8250

Bliskość  centrum,  cisza i zieleń za oknami w połączeniu z funkcjonalnym rozkładem i wyremontowanym wnętrzem czekają na Ciebie!   Stara Ochota • ul. Chotomowska • 73 m² 3 pokoje + garderoba + oddzielne WC • balkon • po pełnej metamorfozie + realna możliwość ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 479,45 zł
cena 1 349 000
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Józefosław, Osiedlowa

Piaseczno (gw), Józefosław, Osiedlowa
dom na sprzedaż

LFT-DS-8249

NOWOCZESNY DOM PARTEROWY 150 m² + GARAŻ 50 m² | DZIAŁKA 700 m² | FOTOWOLTAIKA 9,8 kW | JÓZEFOSŁAW Są domy, które się ogląda. Są też takie, do których wchodzi się i od razu czuje przestrzeń, światło i spokój. Ten nowoczesny, parterowy dom o powierzchni mieszkalnej ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
700 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 950,00 zł
cena 2 990 000
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Józefosław, Osiedlowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Alternatywy

Warszawa, Ursynów, Alternatywy
mieszkanie na wynajem

LFT-MW-8248

1. Włącz lokalizator! Warszawa -> Ursynów -> Imielin. Spotkajmy się pomiędzy ulicami Pileckiego i Płaskowickiej. 2. Dowiedz się jak wygląda mieszkanie. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 79m2 ( uzytkowa 63 m2)położone na 8 ostatnim piętrze e w budynku z 2006 r. Składa ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,24 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Alternatywy

Warszawa, Ochota, Stara Ochota
mieszkanie na sprzedaż

LFT-MS-8247

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18 479,45 zł
cena 1 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota
bez prowizji
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów

Warszawa, Ursynów
dom na sprzedaż

LFT-DS-8085

Zapraszamy do UNIKALNEGO , parterowego domu na dużej działce w doskonałej lokalizacji! 1. Włącz lokalizator! Warszawa → Ursynów → . Znajdujemy się na Ursynowie przy ul. Ludwinowskiej  w pobliżu ulicy Puławskiej. Bliski i bardzo dobry dojazd do POW Warszawy. 2. ...

Powierzchnia
176,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
664 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 164,31 zł
cena 2 500 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów

Warszawa, Ursynów, Jana Rosoła
mieszkanie na sprzedaż

LFT-MS-8052

1.Co sprawia, że to mieszkanie jest aż tak wyjątkowe? Spójrz na świat z okien atrakcyjnego, trzypokojowego mieszkania położonego w pokazowej inwestycji Bouygues Immobilier z 2004 roku. Tu znajdziesz wszystko co sprawi, że będziesz cieszyć się dobrym życiem każdego ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 000,00 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Jana Rosoła
8
ofert
Alicja Szczęsna

Manager / Agent Nieruchomości

aszczesna@primerson.pl

882-550-055
22 115-48-66