Warszawa, Ursynów, Imielin Stary
działka na sprzedaż

LFT-GS-7968

Działka budowlana  o powierzchni 1280 m2 na Ursynowie przy ulicy Roentgena. Na działce dostępne są wszystkie media. Świetnym atutem jest cicha i spokojna okolica. Warunki zabudowy: - zabudowy mieszkaniowo-usługową - jednorodzinną, w formie wolnostojących budynków jednorodzinnych ...

Powierzchnia
1 228,00 m2
Cena za m2
2 076,55 zł
cena 2 550 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin Stary

Warszawa, Ursynów, Dąbrówka
dom na sprzedaż

LFT-DS-7672

Dom o wyjątkowe miejsce, może twoje jest właśnie tutaj... 1. Co sprawia, że ten dom jest wyjątkowy? Miejsce, które doskonale łączy zalety życia w wielkim mieście z komfortem zamieszkiwania w zacisznej dzielnicy - na południu  "Zielonego Ursynowa" 2. Włącz ...

Powierzchnia
178,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
340 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
13 483,15 zł
cena 2 400 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Dąbrówka
8
ofert
Alicja Szczęsna

Manager / Agent Nieruchomości

aszczesna@primerson.pl

882-550-055
22 115-48-66